Auto Kelis

Firma AUTO-KELIS působí na trhu přes 20 let. Z počátku se zabývala vnitrostátní autodopravou a autoservisem zaměřeným převážně na nákladní vozidla a dodávková vozidla. Postupem času a rostoucí poptávkou po servisu osobních vozidel jsme se zaměřili spíše na servis osobních automobilů. Průběžně se autoservis vyvíjel v nabídce služeb a prací dle nároků a modernizaci automobilů a automobilového průmyslu.

V létě 2018 jsme autoservis přestěhovali do nových prostorů, čímž jsme se stali jedním z největších, kompletně vybavených autoservisů v regionu.

Nabízíme kompletní autoservis všech značek osobních i dodávkových vozů, mechanické a klempířské práce, autolakovnu, pneuservis, opravu a údržbu klimatizace, přípravu, zajištění STK a emisí, mechanické zabezpečení vozů, montáž tažných zařízení, výměna autoskel, správa vozového parku, prodej náhradních dílů, autopůjčovnu, půjčovnu střešních nosičů a boxů. Disponujeme kvalitním zařízením pro diagnostiku motorů. Spolupracujeme s pojišťovnami a v případě škodné události jsme ochotni za zákazníka vyřešit škodnou událost.

K veškerým servisním činnostem přistupujeme individuálně, dle požadavku zákazníka.

Vážíme si každého zákazníka, kvalitní péči o vůz se dostane majiteli staré Felicie stejně jako majiteli nového vozu. Zákazníci jsou vždy seznámeni s rozsahem opravy vozu, pokud je při opravě zjištěno ještě větší poškození, je toto opět konzultováno se zákazníkem.

Po dobu opravy zapůjčíme náhradní vozidlo zdarma.

Našim cílem je kvalita, vysoká úroveň služeb a spolehlivost. Stavte se u nás s drobností i velkou opravou – věříme, že odjedete spokojeni.