Naše služby

Autoklimatizace

Součástí servisu klimatizace je DIAGNOSTIKA, PLNĚNÍ  a ČIŠTĚNÍ.

Málokdo si uvědomuje, jak důležitá je pravidelná údržba autoklimatizace. 

  • zdravější prostředí bez bakterií a plísní vevnitř auta
  • vyšší výkon a efektivita klimatizace
  • čistý vzduch v autě bez zápachu

 Uděláme vše pro to, aby se ve Vašem voze nešířil zápach a mohli jste na cestách dýchat čerstvý vzduch bez prachu a dalších nečistot. Rozmnožení plísní a bakterií ve výparníku způsobuje jak nepříjemný zápach v autě, tak alergické reakce, proto je dezinfekce klimatizace nezbytná. V servisu používáme desinfikování ozónem, což je nejúčinější způsob čištění autoklimatizací na trhu.

Nejčastější příčiny nefukčnosti klimatizace jsou netěstnosti  v autoklimatizačních systémech.

Jako jedni z mála v regionu provádíme detekci úniku chladiva pomocí směsi vodíku s dusíkem. Tato metoda je velice účelná, bezpečná a vůči životnímu prostředí šetrná. Díky metodě vyhledávání netěsností pomocí vodíku, lze velmi účinně odhalit i velice malé netěsnosti v klimatizačních systémech, které by jinými detekčními metodami byly velmi zdlouhavé, drahé, nebo také nezjistitelné.

Plnění klimatizací je nutné provádět pravidelně, aby nedocházelo k závadám v době, kdy potřebujeme chlazení nejnaléhavěji. 

Pravidelné kontroly klimatizací prodlouží její životnost. Po zimní odstávce proto doporučujeme provézt kontrolu, popřípadě plnění klimatizace, aby bylo zařízení připraveno na další sezónu.